GET´CHA HEAD IN THE GAME

Červen 2009


Ashley Tisdale GUILTY PLEASURE DOWNLOAD

27. června 2009 v 14:49 | marek |  Ashley Tisdale
album ashley tisdale guilty pleasure download/na stiahntutie ako zip subor!

bandlsam-vanessa hudgens

27. června 2009 v 14:43 | marek |  Vanessa Hudgens
To, že se Vanessa během natáčení musela líbat s klukem, který se nejmenoval Zac Efron jistě všichni víme, ale jak se jmenuje ten film? Jmenuje se Bandslam a teď se budu snažit Vám ho co nejvíce přiblížit.
Ačkoli Vanessa Hudgens je známá především díky High School Musical, Bandslam nemá vlastně nic s touto sérii společného. Žádnou středoškolskou muzikálovou sérii nečekejte.
Kromě samotné Vanessy se stává hlavním hrdinou mladík Will (předem musím upozornit, že se nejedná o Zaca Efrona). Will se podobně jako Vanessa v HSM přestěhoval do nového města se svou matkou a nastupuje do nové školy.
Ve škole je samozřejmě spoustu dívek jako Sam (hraje Vanessa) a krasavice Charlote. Jsou v tom zase kluci a Charlote se rozhodne s
hlavními aktéry tohoto filmu vytvořit hudební skupinu, která by se měla objevit na "obří bitvě kapel" a sama Charlote by se pomstila svému bývalému příteli a jeho rádoby kamarádům.
bandslam
Režisérem tohoto filmu je pro spoustu z nás neznámí Todd Graff. Nicméně téma teenagerů patří mezi téma oblíbená, takže proč by tento snímek zvaný Bandslam nevyniknul?
Tahounem filmu je zajisté Sam aneb Vanessa Hudgens.

17 again-o filme

27. června 2009 v 14:39 | marek |  Zac Efron
Jak už sám název filmu napovídá, děj se odehrává kolem životního osudu jednoho muže
ve středních letech. Svůj život by sám ohodnotil jako propadák a dal by neví co za to, aby se jednoho dne probudil, bylo mu zase 17
let a on mohl napravit co v životě spackal. No a přízeň osudu je mu věru nakloněna a jednoho dne takovou příležitost
dostane.


alexander rybak zivotopis

8. června 2009 v 12:22 | marek
Povolání: Zpěvák, houslista
Věk: 23
Datum narození: 13. 05. 1986
Místo narození: Minsk, Bělorusko
Znamení: Býk aktuální horoskop »

Životopis

Alexander se narodil 13. května 1986 v běloruském Minsku. Společně se svojí rodinou odcestoval do Norska v době, kdy mu byly čtyři roky. Jeho matka hraje na klavír a otec na housle, díky jejich vlivu se naučil perfektně ovládat oba nástroje. Housle mu jsou přesto bližší a bez nich si ho už umí málokdo představit.

Za své umění byl poprvé oceněn v roce 2004, od té doby sbírá jednu cenu za druhou. V roce 2006 se zúčastnil norské SuperStar, nedostal se ale dále než do semifinále. Spolupracoval s věhlasným i norskými umělci jako je například frontman kapely A-HA, Morten Harket.

Hraje i v muzikálech a zahrál si také ve filmu Yohan. Hudbu a texty si skládá ke svým písním sám. Dostal se na Eurovision Song Concest 2009 s písní "Fairytale".

16.5. 2009 se stavá vítězem ESC 2009 s písní FAIRYTALE s rekordním počtem bodů-387 (předtím byl rekord 272 bodů), pro Norsko získal třetí vítězství.

alexander rybak nema priatelku

8. června 2009 v 12:20 | marek
Podľa zdrojov Alex mal pred rokom priateľku no však sa s ním rozišla lebo chcela byť veľmi slavná ako on a on potom naspieval song Fairytale. Dnes je že vraj už vydatá. Hovorila že Alexa miluje a že on opustil ju. Alex to ignoruje a ,,nevšíma´´ si to ..

alexander rybak fairytales album

8. června 2009 v 12:17
album vitaza eurosongu 2009 na stiahnutie

svtlana lobda be my valentine album

8. června 2009 v 12:13 | marek
album svetlany be my valentine na stiahnutie.

zmeny na stranke!

8. června 2009 v 12:05 | marek |  Funclub
zmeny na stranke a podstatne.nakolko hsm 4 sa bude natacat ale nebudu v nej hrat protagonisti bude tato stranka venova este 2 osobam ktore nemaju nic spolocne s hsm.ide o norskeho spevaka alexandra rybaka a ukrajinsku divu svetlanu lobodu.uz tento mesiac sa budeme viac zaoberat svetlanou a alexandrom.prinesieme vam ich zivotopisy,videa a dake mp3jky a samozrejme foto.nesmieme vsak zabudnut ani na hsm a tento mesiac sa zameriame na zaca a jeho 17 again a na vanessu hudgens.